تردمیل شیب برقی 4 کاره پاندا اسپرت 9001D

شنبه 12 آبان 1397
14:30
هایپرجیم

این تردمیل شیب برقی 4 کاره و نمایشگرLCD دارد.شیبی که این تردمیل میتواند در اختیار کاربر خود قرار دهد تا 15 درصد است. این دستگاه چند منظوره دارای ویبراتور، میله درازنشست، مسگری می باشدو این دستگاه دارای برنامه Body fat نیز می باشد.این دستگاه مجهز به گیره ایمنی است. سرعت این دستگاه تا 12کیلومتر در ساعت است. این دستگاه دارای 6 برنامه از پیش تعیین شده می باشد. این دستگاه قابلیت پخش MP3 دارد.

ابعاد تسمه این دستگاه 40*130 سانتی متر می باشد. برای راحتی کاربر در زیر پایه های این تردمیل چرخ هایی تعبیه شده است. قدرت موتور این دستگاه 1.5 اسب بخار است که می تواند تا 90 کیلوگرم را تحمل کند. این تردمیل ساخت کشور چین بوده و دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.


[ بازدید : 3 ]

تردمیل پاندا DK19

شنبه 12 آبان 1397
14:28
هایپرجیم

این تردمیل با توان موتور 1.75 اسب بخار قادر است تا وزن 100 کیلوگرم را تحمل کند. این تردمیل ساخت کشور چین تحت لیسانس تایوان است که حداکثر سرعتی که این تردمیل میتواند در اختیار کاربر خود قرار دهد، 18 کیلومتر در ساعت است. ابعاد تسمه این تردمیل 130*45 سانتی متر است. شیب این دستگاه به صورت برقی تا 15 درجه قابل تنظیم است.

این تردمیل مجهز به اسپیکر و درگاه USB است . ضربه گیر SDS که در این تردمیل قرار دارد، مانع از ورود آسیب، صدمه دیدن مفاصل و ستون فقرات کاربر میشود. 12 برنامه ورزشی بسیار خوب برای کاربر این تردمیل در نظر گرفته شده است.

روی دسته های این تردمیل دکمه هایی تعبیه شده است. این تردمیل خانگی پاندا چرخ برای جابه جایی آسان تر دارد. از دیگر قابلیت های این تردمیل امکان تاشوندگی این دستگاه است. این تردمیل دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است.


[ بازدید : 3 ]

تردمیل خانگی پاندا F18

شنبه 12 آبان 1397
14:25
هایپرجیم

این تردمیل ساخت کشور چین و تحت لیسانس کشور تایوان می باشد. ابعاد تسمه در این تردمیل دارای 120 سانتی متر طول و 40 سانتی متر عرض می باشد. قدرت موتور این تردمیل 1.75 اسب بخار است و برای استفاده افراد تا وزن 100 کیلوگرم مناسب می باشد. سرعت این دستگاه بین 1 تا 14 کیلومتر در ساعت قابل تنظیم است. مانیتور دستگاه قابلیت نمایش سرعت، مسافت، زمان، کالری مصرفی و میزان ضربان قلب در طول تمرین را دارد.

شیب این تردمیل خانگی تا 15 درجه قابل تنظیم است. این دستگاه قابلیت ثبت برنامه و امکاناتی نظیر اسپیکر، امکان پخش موسیقی، امکان اتصال پورت و همچنین دمبل ویژه بانوان را دارد. این تردمیل پاندا به راحتی تا شده و حمل و نقل آن ساده می باشد و برای این منظور جک گازی دارد. تردمیل F18 پاندا دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است.


[ بازدید : 2 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تردمیل است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات